Cantillon – Grand Cru Bruocsella

Grand Cru Bruocsella z pivovaru a nádherného pivovarského muzea Cantillon je čistý výběrový tříletý lambic zrající v dubových sudech. Výroba je tradiční, tzn. že se nepřidávají do mladiny žádné kvasnice, ale celý proces kvašení probíhá spontánně při působení divokých kvasnic a bakterií. Po třech letech zrání v dubových sudech se pivo začíná podobat spíše vínu. Při stáčení už se ke starému lambicu nic dalšího nepřidává.</p>
<p class=“beer“>Má zlatou až světle jantarovou barvu, vůni jablek a medu, v chuti je mírně nakyslé, suché a bez řízu. Pokud se pivo nechá dlouhou dobu dozrávat v lahvi při sklepní teplotě, chutě se zjemní a bukét získá charakter burgundského Chardonnay. Výrobce doporučuje použít ke konzumaci vinných sklenic.

Skladem:

Objem 75cl
Exspirace 6-9-2034
Bottled 6-9-2014
ABV 5%

 

 

2 odpovědi na “Cantillon – Grand Cru Bruocsella”

    1. Dobrý večer, máme piva k prodeji, teď chystáme nový způsob prodeje a ceník, doufám, že nespěcháte. Jestli máte zájem o konkrétní vzorky, napište mi a já Vám pošlu nabídku a nebo chvilinku ztrpení vše snad tento rok vyvěsíme na web. Na tyto piva není třeba spěchat:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *